Стинг в Киеве. «Я плакала, когда слушала «Englishman In New York»

Поклонницы Стинга из Львова и Киева поделились с Karabas Live впечатлениями о концерте в столичном Дворце спорта, который состоялся 6 октября

Вчера в Киеве в третий раз за свою карьеру выступил Гордон Мэттью Томас Самнер, он же Стинг. Инглишмен приехал в Украину с новым альбомом «57th & 9th». В программу вошли новые песни и лучшие хиты времен The Police и сольной карьеры.

Karabas Live попросил поделиться впечатлениями двух поклонниц артиста, которые побывали на концерте — львовянку Оксану Кос, которая слушает Стинга уже 30 лет, и киевлянку Юлию Щербак, чье детство прошло под песни британца благодаря маме.

 

Юлия Щербак, менеджер по работе с клиентами (Киев)

Ему 66 лет и он прекрасно работает на сцене. Два с половиной часа в таком возрасте — серьезное испытание. Я думаю, что он переполнился энергией зала, всех пришедших. Это невероятно, когда человек выходит на сцену и люди знают все его песни. На разогреве выступал его сын, Джо Самнер. Стинг намного лучше.

Сам концерт, как модно сейчас говорить, был пожар, пушка и огонь. Я думала, что хиты будут в конце, но из хитов была вся программа. Я на концерте была по работе и ходила от сектора к сектору, смотрела на людей. У всех были горящие глаза. Весь зал находился на одной волне.

Было не так много включенных телефонов. Люди сидели на своих местах, смотрели на Стинга и пели. Такое не часто увидишь на концертах в наше время.

Мне было так приятно находиться среди этих людей. Они пришли не просто выпить пива. Они пришли на своего кумира и были с ним до самого конца. А он для них, в благодарность, сыграл все, что мог.

У моей мамы четыре года на звонке стоит «Shape Of My Heart». Стинг — один из тех, кто сформировал ее музыкальный вкус. Поэтому в моем детстве было много его песен и группы The Police, в анкетах я называла Стинга любимым исполнителем. Это помогло мне обойти Филиппа Киркорова стороной.

 

Оксана Кос, власниця типографії (Львів)

Вперше я почула Стінга у 1986 році.  В мене була мистецька компанія — частково художники, частково музиканти. Вони мені вперше дали послухати Стінга на бобінних касетах. Я не можу сказати, що слухала його постійно, але деякі речі — дуже часто. Першою піснею, що я почула, була «Englishman In New York».

Ці пісні йдуть за мною все життя. Я їх люблю в тому виконанні, в якому я їх почула вперше. Тому я дуже боялася побачити не того Стінга, яким я його знаю з молодості. Час минає, музикант може мінятися — його тембр голосу, манера виконання. Тому я трохи побоювалася.

Але все було добре. Це був той самий Стінг. З тим самим тембром та голосом. Я не досконало володію англійською, але сенс тих речей, які мені подобаються, я знаю та розумію.

 

 

Він виконував «Desert Rose» самостійно. Він її заспівав сам і зробив це дуже вдало. Я розумію нюанси музичної професії, тому що була в оркестрі скрипалем.

Я плакала, коли почула «Englishman In New York». З роками ця пісня в моїй голові переосмислилась. Чужими ми можемо бути і в своєму місті

Я вважаю, що концерт вдалий, якщо артист виходив на біс чотири рази. В перший раз це було заплановано, але в третій та четвертий — це був наслідок повного контакту Стінга із залом.

Від цього концерту я отримала все, що я чекала. Були люди, які встали та піднялись, щоб бачити Стінга та те, що коїться на сцені. Я була серед цих людей. Частина партеру звичайно сиділа. Бачила частину фан-зони, яка поводила себе як повинна поводити фан-зона. Але навіть люди, які сиділи, підспівували всім пісням. Атмосфера була наближена до камерної, незважаючи на те, що це був Палац спорту.

До цього я не була на жодному його виступі і не могла подумати, що колись побачу його вживу. Якщо 25 років тому мені б про це сказали — я б не повірила.

Протягом всього концерту в мене було піднесення. Навіть були моменти, коли я плакала. Коли почула річ, яку я любила і люблю до сьогодні. Це «Englishman In New York». З роками ця пісня в моїй голові переосмислилась. Чужими можемо бути і ми в своєму місті. Людина повинна бути сама собою, особистістю, і це нормально. Це власне суть цієЇ пісні. В нього насправді дуже глибокі речі.

Творчість Стінга для мене — це асоціації з відрізком життя в 18-25 років, дуже чітка прив’язка. Звичайно, ми всі дорослішаємо та старіємо, це нормальний процес. Стінг теж старішає. Але це та сама людина, той самий співак. Він став старшим, але всередині не змінився.

 

 

Фото — Instagram-аккаунты @nastyazhytomirskaya и @sultanovna_pati

Ще більше новин та цікавостей у нашому Телеграм-каналі LIVE: швидко, зручно та завжди у вашому телефоні!

Юрий Береза

Редактор разделов «Новости» и «Подборки»

Все статьи автора

Подписаться на email-дайджест